Nyékládházi Tavak Közhasznú Egyesület

3433. Nyékládháza, Sugár u. 17. Adószám: 18203693-1-05. Email: nyekladhazitavak@gmail.com Telefon: 06-20/5777-456

A Nyékládházi Tavak Közhasznú Egyesület 2011. augusztus 20-án az I. Gólem-tavi Főzőversenyre invitálta Nyékládháza város lakóit, az intézmények vezetőit, a tóparton élők családjait, barátait, munkatársait, ismerőseit.

Az ételeket „egytál” étel formájában, (bográcsban, szabadtéren, faszénparázson, roston, nyárson vagy egyéb módon elkészíthető grillezett ételek) a helyszínen kellett elkészíteni.

Az elkészült  ételeket szakmai zsűri bírálta el az alábbi három szempont alapján:

• Íz harmónia.

• Az étel jellegének megfelelő szín és beltartalmi érték.

• A főzőhely látványa-rendezettsége.

A Főzőversennyel szeretnénk hagyományt teremteni, új barátságokat kialakítani, egy családias hangulatot teremteni, s jövőre is megrendezni a Főzőversenyt.

Célunk volt, megismertetni egymással a város lakóit, az intézmények vezetőit, a tóparton élőket, amire ebben a rohanó világban alig jut idő.

Támogató partnereink voltak:

•     Nyékládháza Polgármesteri Hivatal
  •     Lasselsberger Hungária Kft. Nyékládházi Bányaüzem
  •     Gólem Transzfer Kft.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 7
Tegnapi: 1
Heti: 7
Havi: 55
Össz.: 13 158

Látogatottság növelés
Oldal: Események
Nyékládházi Tavak Közhasznú Egyesület - © 2008 - 2024 - nyekladhazitavakegyesulet.hupont.hu

A weblap a HuPont.hu weblapszerkesztő használatával született. Tessék, itt egy weblapszerkesztő.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »